Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FARTUCHY MEDYCZNE

( ilość produktów: 1 )

Wszystkie fartuchy medyczne od Iguanamed, charakteryzują się modnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Proponowana przez nas odzież dostępna jest w różnych fasonach. Odznaczają się odmiennym krojem i kolorystyką, a przy tym czerpią z najnowszych trendów mody. Łamią konwencję, jednocześnie doskonale wpisują się w potrzeby współczesnego personelu służby zdrowia.
Fartuchy medyczne Iguanamed wyróżniają się na tle innych produktów komfortem noszenia oraz praktycznymi rozwiązaniami. Kieszenie są umiejscowienie w najbardziej optymalnych miejscach fartucha. Produkty są projektowane tak, aby były odpowiednio dopasowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, co powoduje że odzież medyczna IguanaMed jest o wiele bardziej praktyczna w stosunku do standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Ponadto zadbaliśmy o swobodny krój, który nie będzie krępował ruchów użytkowników.
Nasze produkty wytwarzamy w kilku fasonach, aby każdy mógł wybrać fartuch idealny dla siebie. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu noszącego, nasze produkty występują w wielu kolorach. Fartuchy posiadają również liczne kieszenie o optymalnej pojemności. Pozwalają na przenoszenie niezbędnych drobiazgów, jak też pozwalają na przyczepienie identyfikatora.
Nasze produkty zostały osobno zaprojektowane dla kobiet, jak i mężczyzn. Nie oferujemy fartuchów unisex, gdyż wiemy, że potrzeby obydwu płci różnią się od siebie. Odzież medyczna Iguanamed odpowiada nie tylko wymaganiom praktycznym, ale spełnia także najnowsze trendy w modzie. Zapewniają jednocześnie sportowy wygląd oraz doskonały komfort noszenia, co jest niezwykle ważne przy wykonywaniu czynności służbowych.
Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów, fartuchy medyczne są również bardzo odporne na przetarcia, rozerwanie czy różnego rodzaju plamy. Ich czyszczenie nie sprawia żadnego kłopotu, a kolory przez długi czas pozostają wyraziste.
Możliwe jest częste pranie ich w pralce w wysokiej temperaturze, co umożliwia pozbycie się wszelkich bakterii. Odzież medyczna Iguanamed nie ulega przy tym deformacji.

pixelpixel